دلایل اعتماد مشتریان به شهر نرم افزار

چرا به شهر نرم افزار اعتماد کنیم؟

۱ـ ثبت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت (ای نماد Enamad)
فروشگاه اینترنتی شهر نرم افزار در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره می باشد. این به معنی آن است که اطلاعات کاملی از فروشگاه و مکان فعالیت آن توسط این مرکز دریافت شده و مورد تایید قرار گرفته است. نماد اعتماد فروشگاه، در قسمت بالای سایت، سمت راست، قرار دارد.

۲ـ ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و کذب ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله نشانی، شماره تلفن، کد ملی و…) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد.

۳- داشتن جواز کسب
فروشگاه اینترنتی شهرنرم افزار به ازای تمام کالاهای روی سایت، دارای قرارداد همکاری با واردکنندگان، تولیدکنندگان و عمده فروشان معتبر اصناف مختلف می باشد و شرکای تجاری آنلاین کالا که محصولات خود را از طریق بستر آنلاین کالا به فروش میرسانند، دارای جواز کسب معتبر از اتحادیه صنف خویش می باشند که این مورد، مدرک معتبری جهت اعتبار این مجموعه می باشد.

۴- اعتماد مشتریان سابق
فروشگاه شهر نرم افزار داری بیش از ۴۷۰۰۰ مشتری فعال در تمام نقاط کشور (اعم از ادارات، سازمان ها، شرکت های خصوصی و دولتی، بیمارستان ها، هتل ها و … ) و مفتخریم که مشتریان، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند و ما نیز افتخار خدمت رسانی به آنها را داریم.
لطف مشتریان به ما با هیچ واژه ای قابل وصف نیست.

۵- دفتر مرکزی و اطلاعات تماس
فروشگاه اینترنتی شهرنرم افزار، دارای انبارها و تنوع وسیعی از محصولات را دارا می باشد. این بدان معناست که شما می توانید با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی از هویت واقعی این فروشگاه اطمینان کامل کسب نمایید (ضمن اینکه این اطلاعات به صورت کامل در لینک نماد اعتماد الکترونیکی قرار دارد). داشتن آدرس ثابت اداری، شهر نرم افزار را نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی که بعضا تنها با یک شماره موبایل و یا شماره های ثابت دایورتی و آدرس های جعلی اقدام به راه اندازی سایت مینمایند، قابل اعتمادتر می سازد.
نشانی فروشگاه: شیراز – خیابان زند – روبه روی خیابان خیام – پاساژ تجاری مسعود – طبقه دوم – پلاک ۴۵
شماره های تماس: ۳۲۳۱۶۶۴۴ ۰۷۱ و ۳۲۳۱۶۴۶۶ ۰۷۱ موبایل: ۰۹۳۶۴۷۳۱۶۲۳
فکس:

۶- برخورداری از امکان پرداخت در محل *****

۷- تاییدیه پرداخت آنلاین
شما میتوانید از تمامی فروشگاه های اینترنتی که مجهز به سامانه پرداخت آنلاین بانک های عضو شبکه شتاب می باشند با خیالی آسوده اقدام بخرید نمایید، زیرا درگاه های معتبر بانکی با تدابیر ایمنی و امنیتی خود خرید شما را تضمین کرده و مبادلات ریالی تحت نظر و قابل پیگرد می باشد.