شرایط گارانتی محصولات

شهر نرم افزار اصالت همه ی کالاهایش را تضمین و همه ی آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که شهر نرم افزار برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از شهر نرم افزار خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

  • گــارانتی قطعات اصلی و کالاهایی که دارای بــرگه ضمانت و گــارانتی می باشند بر عهده شرکتهای مربوطه و تحت قوائد و شـرایط آنها می باشد.
  • کالاهایی که فقط مهلت تست دارند، در صورت استفاده شدن، فاقد گارانتی خواهند شد. لذا از ارسال کالاهای فاقد گارانتی خودداری نمائید.
  • از پذیرش کالاهای فاقد پک معذوریم.
  • در هنگام ارسال کالا برای گارانتی حتماً تمامی لوازم کالا را در پک مربوطه قرار دهید.
  • هرگونه اقدام به تعمیر ، باعث ابطال گارانتی می شود.
  • هرگونه خدشه در لیبل گارانتی یا شماره سریال دستگاه و یا عدم وجود کارت گارانتی موجب ابطال گارانتی می شود.
  • هرگونه پارگی، شکستگی و ضربه دیدگی موجب ابطال گارانتی می باشد، لذا در هنگام تحویل گرفتن کالاها از مؤسسات حمل و نقل دقت کنید کارتن های کالا ، آسیب فیزیکی نداشته باشد و در هنگام بازکردن کارتن ها مراقب باشید به کالای شما آسیبی وارد نشود.
  • خواهشمند است قبل از ارسال کالا ی گارانتی با واحد گارانتی هماهنگی بفرمائید.
  • لطفا قبل از ارســـال کــالا از خــراب بودن و تعلق داشتن آن به شــرکت اطمینــان حـــاصـل فـــرمائید و حتما ایراد کالا را قید بفرمائید.

همانطور که مستحضر هستید اجناسی که شامل باتری می باشند مانند:هدست،هدفون،اسـپیکر دارای گــارانتی نیـستنـد ولی شــهر نـرم افزار افتـخار این را دارد در راسـتـای رضـایتـمنــدی شما،کلیه این اجناس را تست می کند.

کلیه اجناس این فاکتور به جز هدست شارژی و اسپیکر شارژی فقط در صورت خرابی با شکل ظـاهر اولـیه و حـداکثر ۶ مـاه پــس از فــروش  تعویض می گردد.شکستگی کالا شامل گــارانتی نـمی باشد.ایراد کـالای گــارانتی باید دقـیق در نـامه ای پـیوسـت آن ذکر گردد و شماره فاکتور خریداری شده از ما نیز یادداشت شود.

لازم به ذکـر است گــارانتی محــصولات شـرکت Havit,Genius,D-link,TP-Link بــه عـهـــده شرکت گارانتی دهنده میباشد.

تا  تسویه کامل حساب کلیه اجناس نزد خریدار امانت بوده و در صورت لزوم عندالمطالبه می  باشد.

طبق ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیکی در هر معامله از راه دور مصرف‌کننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت ‌برای انصراف (‌حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جریمه
یا ارایه دلیل داشته باشد.‌ تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود . (هزینه باز پس فرستادن کالا تنها در صورت انصراف از خرید
بدون معیوبی کالا می باشد در موارد غیر که متعاقبا اعلام خواهد شد هزینه آن نیز بر عهده شهر نرم افزار خواهد بود.)

در موارد زیر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا باید به واحد خدمات پس از فروش شهر نرم افزار اطلاع داده شود تا مشمول مرجوعی کالا شود.

۱- آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل، ایجاد شده باشد.
 در صورت تایید، شرکت حمل کننده مسئولیت جبران خسارت را خواهد پذیرفت. عودت زمانی صورت می گیرد
که کارتن بسته بندی کالا به صورت قبل موجود باشد و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشده باشد در غیر این صورت امکان عودت وجود ندارد.

۲- آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.
 عودت زمانی صورت می گیرد که کارتن بسته بندی کالا به صورت قبل موجود باشد و هیچ گونه آسیبی به آن
وارد نشده باشد در غیر این صورت امکان عودت وجود ندارد.

۳- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد .
 وجود مغایرت برمبنای مشخصات کالا و مشخصات فنی ثبت شده در وب سایت است. ممکن است عکس ظاهری دارای جزئیات اندکی با کالای  اصلی داشته باشد. اگر تشخیص مغایرت از روی بسته بندی امکان پذیر است از باز کردن بسته خودداری شود.

در موارد زیر طی ۷ روز پس از دریافت کالا باید به واحد خدمات پس از فروش شهر نرم افزار اطلاع داده شود تا مشمول مرجوعی کالا شود.

۱- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
 عودت زمانی صورت می گیرد که کارتن بسته بندی کالا به صورت قبل موجود باشد و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشده باشد در غیر این صورت امکان عودت وجود ندارد.

** این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را
شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا، مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت
با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

۲-اگر مشتری بعد از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود .
 هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها  و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از
کالا استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد،   بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.
. امکان عودت کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از تکمیل سفارش می باشد .

نحوه بازپس فرستادن کالا:

لطفاً قبل از هر گونه اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته شود.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

– فاکتور به طور کامل پرشده همراه کالا ارسال شود و رسید پستی نیز به فاکتور منگنه شود.

– هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.

بسته خود را به آدرس زیر ارسال نمائید .

شیراز – خیابان زند – روبه روی خیابان خیام – مجتمع تجاری مسعود – طبقه دوم – پلاک ۴۵

شماره تماس با دپارتمان گارانتی شهر نرم افزار:

۳۲۳۱۶۶۴۴ ۰۷۱ داخلی ۱۰۹

پیشایش از همکاری شما کمــال تشکر را داریم.